KIA Road Show

Tak takýto pohľad sa naskytol obyvateľom a návštevníkom mesta Stará Ľubovňa dňa 06. 11. 2009, na pešej zóne na Obchodnej ulici, kde značka KIA pripravila podujatie, ktoré nieslo názov KIA Road Show.
Týmto podujatím chcela KIA prezentovať svoje modely vozidiel, ktoré patria k jedným z najpredávanejších vozidiel na Slovensku, byť bližšie k možnému zákazníkovi a predstaviť sa čo najširšiemu okoliu.
Zákazníci mali možnosť nielen vidieť spomínané modely ako je KIA cee´d, cee´d SW, SOUL, ale si ich aj priamo v doprovode školených inštruktorov vyskúšať a previezť sa ulicami mesta, a pocítiť tak radosť a príjemný pocit z jazdy.
Každý účastník testovacej jazdy mohol získať malú pozornosť, milý darček v podobe reklamných predmetov zn. KIA, napríklad šiltovku, prívesok, šnúrku na kľúče, či protišmykovú podložku do vozidla.
Nikto neobišiel naprázdno, pretože program bol pripravený aj pre tých najmenších a to deti! Tie sa mohli zabaviť v detskom kútiku, alebo vyskúšať si ovládanie auta, ako ich rodičia a síce v menšom prevedení a na diaľkové ovládanie.
V chladnom počasí, ktoré už bolo predzvesťou tuhej zimy, iste potešila šálka dobrej kávy, čaju, horúcej čokolády, alebo capuccina, ktoré podávali milé hostesky uzimeným testovacím jazdcom.
Akcia sa aj napriek spomínanému chladnému počasiu vydarila, naplnila očakávania organizátorov, a tak zviditeľnila firmu v rámci okresu.