Vitajte v Autovendy

Spoločnosť Autovendy Slovakia je firmou s dlhoročnými skúsenosťami. Počas svojej doby pôsobenia na trhu sa svojou flexibilitou radí medzi uznávané firmy v regióne.
Firma bola založená v roku 1992 v obci Plavnica. Svoje základy vybudovala pri ceste prvej triedy, ktorá spája okresné mesto Stará Ľubovňa s krajským mestom Prešov. Svoju obchodnú činnosť začala so sprostredkovaním predaja ojazdených motorových vozidiel v prenajatých priestoroch športového klubu.

Poslanie

- poskytovať kvalitné, cenovo prijateľné motor. vozidlá
- poskytovať kvalitné náhradné diely
- poskytovať kvalitné servisné a poradenské služby
- poskytovať kvalitné reštauračné a ubytovacie služby
- predvídať a uspokojovať požiadavky zákazníkov neustálym zdokonaľovaním
- neustále sa zviditeľňovať prostredníctvom reklamy a propagačnej činnosti
- posilniť súčasnú pozíciu
- zabezpečiť rast a stabilitu

Hlavný cieľ

Majiteľ firmy Peter Smrek si uvedomuje, že v tejto dobe, keď vo svete vládne hospodárska kríza a viaceré firmy majú existenčné problémy, je správne si stanoviť jeden hlavný cieľ.

Hlavným cieľom firmy je udržať si svoje doterajšie postavenie na trhu, ktoré budovala šestnásť rokov.

Vízia

Na prvom mieste je budovanie vzťahov so zákazníkmi. Neustále byť s nimi v kontakte, informovať sa o ich spokojnosti alebo vzniknutými problémami spôsobené od nás zakúpeným produktom alebo poskytnutou službou. Uvedomujeme si, že budovanie vzťahov so zákazníkmi vedie k rozvoju spoločnosti a jej dobrého mena. V záujme komplexného a profesionálneho pokrytia ich potrieb sa chce všestranne a komplexne rozvíjať. Prioritou je prechod na zákaznícky orientovanú spoločnosť, ktorá je schopná rýchlo a pružne reagovať na zmeny trhu.